Naudojimo patirtis Amarok

Kapsulių naudojimo potencijai patirtis: nuoširdus Roberto iš Rygos atsiliepimas

produkto nuotrauka, „Amarok“ naudojimo patirtis

Aš vis dar jauna, tik 35 metų, bet dėl įtempto grafiko susidūriau su seksualinėmis problemomis. Keli nesėkmingi lytiniai santykiai - ir aš buvau palaužta. Savęs vertinimas nulis, negaliu žiūrėti merginoms į akis, o kažkokia sekso baimė buvo. Nuolat galvojau apie galimą nesėkmės pasikartojimą, todėl keliems mėnesiams atsisakiau asmeninio gyvenimo. Tačiau nusprendžiau susivienyti ir pradėti ieškoti sprendimo. Pasirinkimas atiteko „Amarok“ kapsulėms - aš laimėjau, kad tai vaistažolių preparatas, o jame yra Peru maca.

Vaistų apžvalga

Aš užsisakiau „Amarok“ oficialioje svetainėje. Įmonės atstovas greitai man perskambino, atsakė į visus mano klausimus ir pateikė užsakymą. Po dviejų dienų pasiėmiau pašte. Tas mokėjimas man patiko tik gavus. Apgailestauju, kad nespėjau jo pasiimti su nuolaida, todėl kursai man kainavo daugiau nei nurodyta kaina.

Pakuotė tvirta, kapsulės yra vidutinio dydžio, tačiau jas lengva nuryti - jos neužstringa gerklėje. Pakuotėje yra išsamios naudojimo instrukcijos.

Kaip gėriau „Amarok“

Patirtis su „Amarok“

Kaip naudoti - išsamiai aprašyta pakuotėje. Jis siūlo dvi schemas - po vieną ir dvi tabletes per dieną. Aš nusprendžiau iškart pradėti nuo didžiausios dozės, kad iškart suprasčiau, ar yra poveikis, ar ne. Iš pradžių vartojau griežtai prieš valgį, tačiau mano naudojimo patirtis rodo, kad galima gerti po valgio - tai nieko neveikia.

Bendra „Amarok“ naudojimo patirtis buvo mėnuo. Rezultatą pastebėjau iš karto, tačiau nusprendžiau pratęsti kursą, kad gautumėte kaupiamąjį efektą.

Vaisto poveikis

Pajutau vyrų potencijos pagerėjimą maždaug trečią vartojimo dieną. Tai įvyko labai netikėtai - sutikau merginą ir pajutau didelį jaudulį. Tai mane labai nudžiugino, nes pastaraisiais mėnesiais pamiršau šį jausmą.

Pirmosiomis dienomis išliko nesėkmės baimė, todėl seksualinio kontakto nebuvo. Pirmasis seksas įvyko praėjus savaitei nuo kurso pradžios, ir viskas klostėsi puikiai. Erekcija manęs nenuvylė - partneris yra laimingas. Noriu pasakyti daugiau - pojūčiai yra daug ryškesni nei anksčiau, ir aš galiu geriau kontroliuoti sekso trukmę.

Taip pat pastebėjau, kad „Amarok“ veikia bendrą savijautą. Jei anksčiau dėl streso dažnai patirdavau miego problemų, būdavo nerimas ir nerimas, tai dabar užmiegu kaip kūdikis. Visą dieną jaučiu jėgų ir žvalumo antplūdį. Seksas yra puikus bet kuriuo metu - net ir po sunkios darbo dienos.

Prieš mėnesį baigęs „Amarok“ kursą, efektas išlieka. Erekcija yra akmuo, pojūčiai yra labai ryškūs ir atrodo, kad net varpa padidėjo. Kiekvieną dieną iš merginos girdžiu entuziastingus komplimentus. Šalutinio poveikio visą priėmimo laiką nebuvo. Gailiuosi tik to, kad nepradėjau anksčiau vartoti „Amarok“.