Atsiliepimai apie Amarok

 • Emilis
  „Amarok“ padėjo man vėl jaustis įgalintam. Tik 5 dienos priėmimo - ir erekcija 18 metų amžiaus. Aš rekomenduoju tai visiems, kurie labai nori pagerinti savo seksualinį gyvenimą.
  Amarok
 • Matas
  Dėl išplitusio prostatito turiu problemų dėl potencijos. Nepaisant sėkmingo prostatos gydymo, normali erekcija negrįžo. Urologas patarė atkreipti dėmesį į vaistažolių preparatus, pagrįstus Peru maka, aš pasirinkau „amarok“. Rezultatas pasirodė po 10 dienų, buvo stiprus susijaudinimas ir akmenų pastatymas.
  Amarok
 • Liepa
  Mano vyrui kilo problemų lovoje. Jis vengė tiesioginių pokalbių, bet aš viską matau. Įsakiau jam Amarok. Ilgai užkalbėjo, bet jis vis tiek pradėjo vartoti kapsules. Po savaitės tapau linksmesnė, pradėjau flirtuoti ir pati buvau įsitikinusi, kaip gerai veikia šis vaistas. Imk - nesigailėsi.
  Amarok
 • Kajus
  Prasidėjo potencijos problemos, dingo libido. Ir, atrodo, niekuo nesirgau, išskyrus tai, kad pastaruoju metu buvau labai pavargusi. Aš gėriau „amarok“ ir nesigailėjau. Potencija normalizavosi (dar geriau), esu kupina jėgų ir energijos, lovoje pradėjau daryti stebuklus - žmona laiminga. Aš rekomenduoju visiems, nebuvo šalutinio poveikio.
  Amarok
 • Dovydas
  Jei norite sekso po 50 metų - nusipirkite „amarok“. Žmona man užsisakė pirmąjį patiekalą, o antrąjį aš tikslingai nusipirkau. Gera priemonė, kuri grąžina džiaugsmą į gyvenimą. Potencija yra ant viršaus, aš jaučiuosi jaunesnė, net pradėjau geriau miegoti.
  Amarok
Vartotojo reitingas Amarok
4.3
24